Deurklink Helena op schild blind nikkel mat


Deurklink Helena op schild blind nikkel mat
Deurklink Helena op een blind schild is uitgevoerd in nikkel en is geborsteld, waardoor de deurklink een matte uitstraling krijgt. Deze deurklink wordt per paar geleverd en het schild is voorzien van schroefgaten. Het voordeel van deurklinken op schild is dat ze vaak de gaten afdekken die voorheen in de deur zaten.
Wat krijg je bij de deurklink geleverd:
- een set deurklinken
- twee schilden
- schroeven
- slotstift
- inbusboutjes
- een inbussleutel
Meer informatie over deurklinken:
- Niks zo frustrerend als los zittende deurklinken. Mijn deurklink komt los, wat nu?
- Hoe meet je alles op? Welk deurbeslag heb je nodig? Deurbeslag maten en meten
- Hangt je deurklink naar beneden? Lees er alles over in: Hangende deurklink
Bestellen bij De Oude Deurklink
Deze deurklink is van het merk Intersteel. De Oude Deurklink is ontstaan uit passie voor jaren 30 deurbeslag. Voor ons is deurbeslag meer dan een gebruiksvoorwerp: het is een sieraad voor je deur of raam. Naast merken als Intersteel hebben we veel eigen producten, zoals onze geveerde deurklinken. Wij vinden kwaliteit en gemak erg belangrijk.
- 90 dagen retourtermijn (het terugsturen is voor eigen rekening)
- De actuele levertijd staat bij de prijs. We hebben veel op voorraad, maar soms gaat het snel.
- Gratis afhalen van je online bestelling in ons magazijn in Ede (ma-vr 09:00-17:00)
- Persoonlijk advies: telefonisch, of op afspraak in onze inspiratieruimte in Leusden. Voor grote projecten maken we graag samen een offerte op maat.
Productspecificaties
- EAN
- 8714186169322
- Basis materiaal
- Zamak
- Kleur afwerking
- Mat nikkel
- Eenheden
- Set
- Deurdikte
- 38 tot 42 mm














