Ma t/m vr tot 17uur bereikbaar
Snelle levering
Gratis verzending boven de €150
0
0
Ma t/m vr tot 17uur bereikbaar
Snelle levering
Gratis verzending boven de €150

Slotstift - verloop 6 mm naar 8 mm

De Oude Deurklink Slotstift - verloop 6 mm naar 8 mm | De Oude Deurklink jaren 30 deurbeslag
Productomschrijving

Slotstift - verloop 6 mm naar 8 mm

Het zal je verbazen, maar de maatvoering van deuren is zeer divers. Niet alleen de lengte- en breedtematen zijn vaak zeer verschillend, maar ook de dikte van de deuren kan variëren. Tegenwoordig hebben de sloten een slotgat van 8 mm, maar bij oudere sloten is dit slechts 6 mm. Deze slotstift is speciaal voor deze oudere sloten zodat je toch onze mooi nieuwe klassieke deurklinken en WC-sloten kan gebruiken.

Als je dit product bestelt, dan krijg je van ons een pakketje met daarin: een 70 mm lang en 6 mm dikke slotstift en twee verloopstukjes.

Bestellen bij De Oude Deurklink

Deze slotstift komt uit onze eigen collectie. De Oude Deurklink is ontstaan uit passie voor jaren 30 deurbeslag. Voor ons is deurbeslag meer dan een gebruiksvoorwerp: het is een sieraad voor je deur of raam. Daarom hebben we veel eigen producten, zoals onze geveerde deurklinken. Wij vinden kwaliteit en gemak erg belangrijk.

  • 90 dagen retourtermijn (het terugsturen is voor eigen rekening)
  • De actuele levertijd staat bij de prijs. We hebben veel op voorraad, maar soms gaat het snel.
  • Gratis afhalen van je online bestelling in ons magazijn in Ede (ma-vr 09:00-17:00)
  • Persoonlijk advies: telefonisch, of op afspraak in onze inspiratieruimte in Leusden. Voor grote projecten maken we graag samen een offerte op maat.


Productspecificaties

EAN
9509578612314

Eerder bekeken producten