Retro buitendeurbeslag klink/klink PC72 glanzend nikkel



Jaren 30 buitendeurbeslag in glanzend nikkel met zilveren gloed
Bescherm je voor-, achter- of schuurdeur met dit stijlvolle kerntrekbeveiligde buitendeurbeslag, herkenbaar aan de klassieke jaren 30 uitstraling. Met een stralende nikkel afwerking en zilveren glans maakt het schild indruk. De handgrepen in Ton-model geven de klinken een echte jaren dertig sfeer.
Bij dit buitendeurbeslag ontvang je:
- Schild voor buiten met deurklink
- Schild voor binnen met deurklink
- Bevestigingsmateriaal voor montage
Geschikt voor links- als rechtsdraaiende deuren
Deurdikte: 38 tot 68 mm
Uitsteekmaat profielcilinder: 12 tot 15.5 mm
Tip: Bekijk hier alvast onze montage handleiding.
Profielcilinder (PC) afmeting bepalen
Nieuw buitendeurbeslag kopen betekent de juiste maat kiezen. De hartafstand tussen klink en cilinder is belangrijk om op te meten, voordat je gaat bestellen. Deze deurklink heeft een PC maat van 72 millimeter.
Beschikbare PC maten van deze deurklink:
Kerntrekbeveiliging
Inbrekers werken razendsnel met de kerntrekmethode: boren, breken en de cilinder uit je slot trekken. Kies voor kerntrekbeveiliging en voorkom dat ze je slot kunnen openbreken.
Rond je interieur helemaal af
Combineer buitendeurbeslag met onze andere items voor een samenhangend geheel. Het sluit naadloos aan bij ons deur- en raambeslag. Ontdek al onze producten in deze uitstraling. Denk ook eens aan een deurvastzetter voor die heerlijke dagen waarop je de deur wilt openhouden zonder dat deze dichtvalt.
Daarom kies je voor De Oude Deurklink
- Indien op voorraad, wordt de bestelling voor 21:00 uur dezelfde werkdag verzonden.
- Ruim retourtermijn van 90 dagen
- Hulp of advies nodig, wij staan dagelijks voor jou klaar.
- De Oude Deurklink nummer 1 in jaren ‘30 deurbeslag met een groot eigen assortiment.
- Gratis af te halen op werkdagen tussen 09.00 en 17.00 uur bij ons magazijn in Ede.
Productspecificaties
- EAN
- 9504628792398
- Deurdikte
- 38 tot 68 mm
- SKG
- Nee
- Kerntrek bev.
- Ja
- Draairichting
- Links, Rechts


















