Geveerd Deco zwart met vierkante rozet



Deurklinken Deco geveerd in mat zwart met vierkante rozetten
Deze geveerde klassieke deurklink heeft een jaren 30 design dat iedereen gelijk herkent, het ton model. Wij hebben hem afgewerkt met een zwarte poedercoating. Bijzonder aan deze retro deurklink is dat het geveerde deurklinken zijn. Dit zorgt ervoor dat elke keer na gebruik, de deurklink uit zichzelf terugveert naar zijn horizontale positie. Dit zie je niet vaak bij klassieke deurklinken. Deze deurklink van ons eigen merk De Oude Deurklink is daarmee een van de weinigen.
Monteer eenvoudig uw deurklink
Met onze makkelijke montage kan je snel genieten van je nieuwe deurklink. Doordat de klink vast zit aan het rozet is deze eenvoudig te bevestigen. Volg deze stappen:
- Plaats de klink met de stift op de deur
- Zet het geheel waterpas
- Boor voorzichtig gaten in de deur
- Schroef de klink vast
En nu genieten van je prachtige nieuwe deurklink!
Voor al ons mat zwarte deurbeslag gebruiken wij een dikke laag krasvaste poedercoating. Deze laag is slijtvaster en sterker dan lak, wat de deurklink duurzamer maakt.
Bij de deurklinken in de verpakking
Als je deze deurklinken bestelt, dan krijg je van ons een pakketje met:
- 2 klassieke deurklinken
- 2 Deco einddopjes
- 8 schroeven
- Een slotstift
- Twee inbusboutjes
- Een inbussleutel
De meegeleverde slotstiften zijn geschikt voor deuren van 35mm tot 42mm. Voor ander deurdiktes verkopen wij ook verschillende maten slotstiften.
Deurbeslag van De Oude Deurklink
Wij laten onze deurklinken produceren naar eigen ontwerp. Je koopt dus een deurklink van ons, bij ons! Wij staan voor onze service en kwaliteit. Mocht er nu toch net met jouw bestelling iets mis zijn, laat het ons weten en we lossen het gelijk op.
Daarom kies je voor De Oude Deurklink
- Indien op voorraad, wordt de bestelling voor 21:00 uur dezelfde werkdag verzonden.
- Ruim retourtermijn van 90 dagen
- Hulp of advies nodig, wij staan dagelijks voor jou klaar.
- De Oude Deurklink nummer 1 in jaren ‘30 deurbeslag met een groot eigen assortiment.
- Gratis af te halen op werkdagen tussen 09.00 en 17.00 uur bij ons magazijn in Ede.
Productspecificaties
- EAN
- 9502789395762
- Eenheden
- Set
- Geveerd
- Geveerde deurklink
- Kleur afwerking
- Mat zwart
- Basis materiaal
- Messing