Cilinderrozet rond, antiek messing


Cilinderrozet rond antiek messing
Deze ronde cilinderrozetten in antiek messing geven deuren met een profielcilinder een klassieke uitstraling. De warme, verouderde afwerking past perfect bij klassiek en jaren 30 deurbeslag en is mooi te combineren met onze andere antiek messing producten.
Materiaal & afwerking
De cilinderrozetten zijn uitgevoerd in antiek messing en hebben een matte, verouderde uitstraling. De afwerking geeft het beslag een karakteristiek en doorleefd uiterlijk dat mooi aansluit bij een klassiek interieur.
Geschikt voor profielcilinders
Een cilinderrozet gebruik je bij deuren met een profielcilinder. Heb je een traditioneel slot met een klassieke sleutel? Kies dan voor een bijpassend sleutelrozet.
Bij de bestelling ontvang je
- 2 ronde cilinderrozetten Ø 52 mm
- Montageschroeven
Bestellen bij De Oude Deurklink
Deze cilinderrozet komt uit onze eigen collectie. De Oude Deurklink is ontstaan uit passie voor jaren 30 deurbeslag. Voor ons is deurbeslag meer dan een gebruiksvoorwerp: het is een sieraad voor je deur of raam. Daarom hebben we veel eigen producten, zoals onze geveerde deurklinken. Wij vinden kwaliteit en gemak erg belangrijk.
- 90 dagen retourtermijn (het terugsturen is voor eigen rekening)
- De actuele levertijd staat bij de prijs. We hebben veel op voorraad, maar soms gaat het snel.
- Gratis afhalen van je online bestelling in ons magazijn in Ede (ma-vr 09:00-17:00)
- Persoonlijk advies: telefonisch, of op afspraak in onze inspiratieruimte in Leusden. Voor grote projecten maken we graag samen een offerte op maat.
Productspecificaties
- EAN
- 9508752175577















