Kogellagerscharnier rechte hoeken RVS zwart tot 80 kilo


RVS Kogellagerscharnier met zwart gelakte finish
Kogellagerscharnier gemaakt van duurzaam RVS en door de zwart gelakte finish zeer geschikt in een interieur met industrieel uiterlijk. De robuuste kogellagers zorgen voor een sterk en betrouwbaar scharnier, ideaal voor intensief gebruikte binnendeuren, buitendeuren, balkondeuren en schuurdeuren.
Let op: Wordt geleverd per stuk en exclusief bevestigingsmateriaal.
Daarnaast is dit scharnier met zijn rechte hoeken uitstekend geschikt voor handmatige verwerking. De uitsparing in deur of raam en kozijn kan moeiteloos met hamer en beitel worden gemaakt om het scharnier te plaatsen en te bevestigen.
De scharnierknop en de pen zijn tot slot voorzien van een kartelrand, die voorkomt dat de scharnierknop of de pen na verloop van tijd uit het scharnier kruipt en er tevens voor zorgt dat het scharnier minder gauw scheef gaat hangen.
Kopen bij De Oude Deurklink
- Indien op voorraad, wordt de bestelling voor 21:00 uur dezelfde werkdag verzonden.
- Ruim retourtermijn van 90 dagen
- Hulp of advies nodig, wij staan dagelijks voor jou klaar.
- De Oude Deurklink nummer 1 in jaren ‘30 deurbeslag met een groot eigen assortiment.
- Gratis af te halen op werkdagen tussen 09.00 en 17.00 uur bij ons magazijn in Ede.
Productspecificaties
- EAN
- 8714140210879
- Basis materiaal
- RVS
- Eenheden
- Stuk
- Draagkracht per 3 stuks
- 70 kg
- Draagkracht per 4 stuks
- 80 kg